Niezwykle modne w dzisiejszych czasach są gry na przeglądarkę. Cieszą się niezwykłą grupę odbiorców z dość wielu czynników. Trzeba już w tym przypadku mówić o ich niezwykłości, ponieważ coraz więcej osób rezygnują z gier montowanych na dysku ze względu na gry w przeglądarce. Wzorców owych gier da się wyliczać w nieskończoność, jednak ostatnio popularność zdobywają trzy bardzo interesujące gry. Pierwszą z nich jest gra mondozoo, czyli innymi słowny internetowe zoo. Dotyczy ona przede wszystkim wybudowania zoo z marzeń i opiekowanie się o zwierzęta w tym zoo. Gra MondoZoo nazywana jest grą turową, czyli grą, w której gra się turami. Zasadniczo każdy dzień to nowa tura.

Gra komputerowa

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Gry przegladarkowe zajmują bardzo wiele czasu. Ich renomę przeskakują jedynie strony z filmikami i zdjęciami. Statystyki pokazują, że miliony osób loguje się na karcie swojej ulubionej gry, zasadniczo jedynie po to, żeby sprawdzić czy coś trzeba wykonać, czy nie czekają jakieś ciekawe zadania do zrobienia. Wszystko to po to, aby zdobyć kolejne punkty i pokonać kolejny level.

Taką kolejną grą jest gra mondoveto, czyli gra w lecznicę dla zwierząt. W owej grze trzeba przede wszystkim opiekować się nad biednymi zwierzętami, o które powinno się zadbać. Tutaj powinno się analizować fakty i zdobywać wiedzę o urazach zwierząt. Dużo również zależne jest od cierpliwości osoby grającej. W owej grze również jest dużo zadań, które przyspieszają zdobywanie punktów i przechodzenie na wyższe poziomy.

Totalnie inną grą jest gra Kraina Wikingów. Tu nie ma opieki nad zwierzętami, gra Kraina Wikingów to wejście w legendarną krainę Wikingów, w którym da się stworzyć siebie jako najpotężniejszego Wikinga, który jest zdolny do heroicznych działań, żeby wygrać z

gra

Autor: Scott Schiller
Źródło: http://www.flickr.com

wrogami. Jednak najpierw powinno się zadbać o własne zdolności w walce oraz sporą wprawę w walce.

Gra Świat Wikingów jest rewelacyjna dla ludzi, którzy uwielbiają mity, tajemnicę oraz Wikingów. Utożsamić się można w szlachetnego wojownika i dzięki ciężkiej pracy stać się najwspanialszym ze wszystkich bohaterów. W tej grze można zdobywać nowe zdolności, rywalizować z innymi wikingami o prestiż oraz rządzenie, jak również trenować siłę oraz zdolności.