Zabawa pochłania znaczną część życia dziecka, szczególnie w pierwszych latach jego rozwoju. To źródło wielkiej radości, ale także idealna okazja do nauki oraz opanowania nowych zdolności, potrzebnych w codziennym życiu. Nadzwyczaj przydatne w tym zadaniu są zabawki edukacyjne. Na pierwszą zabawkę edukacyjną, zwykle barwną, interaktywną matę możemy się zdecydować już w pierwszym roku życia bobasa.

lego

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy nasza pociecha podrośnie, warto zakupić kolorowe klocki. Na szczególną uwagę zasługują klocki Lego Duplo. Duplo, to seria poświęcona najmłodszym dzieciom dopiero zaczynającym swoją interesującą przygodę z klockami Lego. Wszystkie zestawy składają się z dużych, kolorowych elementów, które pozwalają łatwo kreować dziecięcy świat Lego.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę (https://www.tablicowo24.pl/kategorie/antyramy/) naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, więc nie będziesz żałować!

Duplo zaprojektowane jest dla dzieci pomiędzy pierwszym, a czwartym rokiem życia. Duńska firma oferuje nam zestawy z podwodnym zamkiem Arielki, jak i ”mój pierwszy pociąg”- poznaj dodatkowe informacje.

Zabawa klockami Duplo rozwija wyobraźnię przestrzenną i może być nadzwyczajnie emocjonująca, szczególnie jeśli, powstałe dzieło oczaruje dorosłych. Takie zabawki pomagają naszym maluchom w poznawaniu świata: dźwięków, kolorów, w rozwijaniu zdolności manualnych i wyobraźni. Miejmy pewność, że zabawki, których jedyną zaletą jest to, iż są ładne w nadchodzących dniach znajdą się w kącie.

Dlaczego, tak spora liczba rodziców nie uwzględnia wrodzonej ciekawości dzieci, żeby podarować im w odpowiednim momencie przygotowanie o otaczającym świecie? Dzieci już pierwszych miesięcy życia zgłaszają swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Szukając zabawek dla swoich maluszków pamiętajmy, że mimo wszystko decydujemy o ich umiejętnościach w dalszym życiu- poznaj tutaj.

kolekcja klocków Lego Star Wars

Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Dziecko spędzające całe dnie przed telewizorem czy monitorem nie będzie miało zapału na udział i wykazanie swoich możliwości w dorosłym świecie. Zamiast aktywności fizycznej sięgnie po grę komputerową.

Musisz mieć dodatkowe wątki na opracowany tu temat? Nie przejmuj się – musisz wejść w ten link i tam wyszukasz mnóstwo dodatkowych szczegółów.

Kupując zabawkę edukacyjną, możemy zadbać o odpowiedni rozwój intelektualny malucha, budząc w nim tym samym ogromną ciekawość świata.