Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice nie chcą się zgodzić? Wizja sprzątania kociej kuwety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu chcesz sprawić prezent komuś kogo lubisz? W tej sytuacji bez problemu poradzi sobie Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby stanęły na sklepowych półkach świecie w 1998 roku i nieomal błyskawicznie przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że niewielkich rozmiarów stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie pod katem przyszłości, jednak okazało, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy.

Jeżeli zaintrygował Cię ten artykuł, to wejdź na adres tej podstrony (https://www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-tanca-towarzyskiego/) i tam znajdziesz dużo więcej rzetelnych informacji.

Niestety, mimo iż furby werbalnie wyrażał swoje emocje w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa w języku polskim. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy uczymy go mówić, opiekujemy się nim, karmimy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby ma wmontowane czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, reaguje więc na przytulanie, łaskotanie oraz karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pożegnać nas na dobranoc.

Ten odnośnik (https://zabawekczas.pl/produkty/kolejki-i-tory,2,1649) prowadzi do niezwykle ciekawej strony, która ma równie interesujące dane na omawiany wątek.

Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób uczulonych na sierść zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie nie pozbywa się swego kolorowego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć banalnie prostą i darmową aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Dzięki niej możemy pluszowe zwierzątko edukować w języku polskim lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka dostępna jest w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością zdecyduje się na wymarzony dla siebie model.