Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice nie chcą się zgodzić? Wizja sprzątania kociej kuwety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu chcesz sprawić prezent komuś kogo lubisz? W tej sytuacji bez problemu poradzi sobie Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby stanęły na sklepowych półkach świecie w 1998 roku i nieomal błyskawicznie przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że niewielkich rozmiarów stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie pod katem przyszłości, jednak okazało, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy.

Jeżeli zaintrygował Cię ten artykuł, to wejdź na adres tej podstrony (https://www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-tanca-towarzyskiego/) i tam znajdziesz dużo więcej rzetelnych informacji.

Niestety, mimo iż furby werbalnie wyrażał swoje emocje w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa w języku polskim. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy uczymy go mówić, opiekujemy się nim, karmimy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby ma wmontowane czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, reaguje więc na przytulanie, łaskotanie oraz karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pożegnać nas na dobranoc. Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób uczulonych na sierść zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie nie pozbywa się swego kolorowego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć banalnie prostą i darmową aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Dzięki niej możemy pluszowe zwierzątko edukować w języku polskim lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka dostępna jest w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością zdecyduje się na wymarzony dla siebie model.