Sklep online poleca – gadżety do kuchni. Szczególnie polecamy – stemple do ciastek i etykiety na słoiki.

Nie ma jak domowe ciasteczka, zawsze są dokładnie takie jakie lubisz, żeby nie było żadnych wątpliwości, że te pyszności nie są ze sklepu, sygnuj je stemplem do ciastek. Oferujemy stemple do ciastek z trzema różnymi wzorami. Stemple do ciastek zostały zrobione z drewna oraz najwyższej jakości silikonu. W prosty sposób, umożliwiają wyciskanie wzorów na ciastkach. Pieczęcie wspaniale nadają się zarówno do ciastek kruchych , maślanych oraz pierniczków.

Dzięki nim ciasteczka będą wyjątkowe i oczarują najbliższych.Wystarczy tylko wyciąć ciasto i odcisnąć na nim pieczątkę ze wzorkiem. Stemple do ciastek posiadają wygodną rączkę, dzięki której idealnie leżą w dłoni, co upraszcza wykrawanie ciasteczek. Stemple do ciastek posiadają silikonową i zdejmowaną poduszkę, co upraszcza jej czyszczenie. W opakowania znajdują się przepisy w językach: polskim i niemieckim. Pieczęć ma Solidną strukturę oraz jest elegancko wykonany. strona http://www.pieczatki.pl/stemple do ciastek mają 3 lata gwarancji.

Stemple można wkładać do zmywarki. Pieczenie ciastek sprawia dużą przyjemność i zabawę, zwłaszcza jeśli robimy je z myślą o znajomych. Ciastka z uroczymi wzorkami bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych.

Słoiki z domowymi przetworami przyozdobione elegancką etykietą i schludnie podpisane będą ozdobą kuchni albo słodkim upominkiem dla znajomych. Kolorowe etykiety na słoiki w miły sposób oprawią domowe przetwory. Na sympatycznych etykietach opisuje się przetwory, ale można też stworzyć dedykację. Domowe przetwory z dedykacją na etykiecie można z dumą dać znajomym. Zestaw oferowany tutaj zawiera 30 etykiet w trzech wersjach kolorystycznych. Etykiety na słoiki posiadają różne rozmiary, co umożliwia dostosowanie ich do wielkości słoików z przetworami. Kwiatowy wzór na etykietach nadaje słoikom wyjątkowo ciepłego charakteru.

Dodatkowo etykiety na słoiki zostały wykonane na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym – mają wodoodporny nadruk, dzięki czemu są niezniszczalne, a jednocześnie bardzo eleganckie. Etykietki są też wilgotno odporne, be z zarzutu się trzymają szklanych powierzchni.Po etykietach dodatkowo można pisać markerem permanentnym.

Zerknij na opublikowany tutaj (http://brumet.com.pl/oferta/meble-nierdzewne.html) artykuł, a niewątpliwie niezwykle Cię zaciekawi, ponieważ odnajdziesz tam istotne informacje dotyczące tego tematu.

Etykiety nie zostawiają na słoiku trudnego do usunięcia kleju, czy też resztek papieru. Etykiety należy przyklejać na czyste oraz suche powierzchnie. Dzięki temu zestawowi etykiet na pojemniki z przetworami, w spiżarni zapanuje ład i porządek