Każdy mężczyzna pragnie mieć w swoim mieszkaniu piłkarzyki. Dają one świetną rozrywkę w towarzystwie przyjaciół oraz beztroską zabawę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje dużo miejsca, w związku z czym można go ustawić dosłownie gdziekolwiek. Cieszą się one również sporą popularnością w knajpach, pudach czy też świetlicach.

piłkarzyki

Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Stoły do piłkarzyków można rozdzielić na zarobkowe oraz rekreacyjne. Odróżniają się one tym, że te zarobkowe zawierają wrzutnik na żetony lub monety. Gdy zdecydujemy się na nabycie takich piłkarzyków warto zwrócić uwagę na kilka ważnych drobiazgów. Po pierwsze świetnie by było, ażeby w górnej części stołu posiadały one szklaną taflę. Dzięki niej powiększa się komfort zabawy oraz chroni ona sprzęt przed rychłym zniszczeniem. W tym miejscu oferta: piłkarzyki. Ważne jest też światło. Musi być ono idealnie dopasowane to znaczy tak, aby nie raziło graczy w oczy oraz było stosownie jasne. W przypadku, gdy prócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać również nasze pociechy warto kupić takie, które mają teleskopowe pręty. Dzięki temu wypychana rurka nie wychodzi na przeciwną stronę i nie spowoduje urazu gracza z przeciwnej drużyny.

granie w bilard

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

Za wyjątkiem piłkarzyków powszechnym marzeniem mężczyzn są także stoły bilardowe. Tutaj już trzeba mieć więcej wolnej przestrzeni, aby się zmieścił, nie przeszkadzał i szczególnie, aby można było spokojnie grać. Również ważne jest to, z czego został wykonany a co za tym idzie, jaka jest jego waga. Te wykonane z najlepszej jakości mogą posiadać wagę osiągającą aż 500 kilo, dzięki czemu są stabilne podczas gry. Warto, więc się upewnić czy konstrukcja budynku utrzyma takie obciążenie.

Nie czekaj! Jeśli zaciekawiły Cię opublikowane tu wiadomości, to czytaj artykuł, który przygotowaliśmy dla Ciebie w poniższym linku. W nim znajduje się sporo informacji.

Kolejnym ważnym elementem jest sukno. Im mniej jest ono szorstkie tym szybszy i bardziej perfekcyjny jest ruch bili. Oprócz stołu ważne też są elementy do niego. Należy zakupić kije bilardowe, które wywodzą się od bardzo dobrych producentów. Jednakże, kiedy jesteśmy osobami, które dopiero zaczynają swoją historię z bilardem świetnym wyjściem są tańsze modele. Nieraz takie akcesoria jak właśnie kije bilardowe, trójkąt, kreda oraz komplet bill dodawane są do stołu. Sprawdź także inne interesujące propozycje: link.