Mortal Kombat X to dziesiąta odsłona znanego ciągu dzikich bitek. Para wojowników, wyłonionych z puli kreującej się z tak ikonicznych postaci, jak Raiden, Scorpion czy Sub-Zero, spotyka się na arenie w jakiejkolwiek niefaktycznej krainie i toczy morderczy pojedynek na śmierć i życie, jaki częstokroć wieńczy niesamowite bestialskie rozgrywki. Grać jest możliwość w trybie jedno, jak również i wieloosobowym.

gry na Xbox

Autor: jstyle.de
Źródło: http://www.flickr.com
Fabuła mortal kombat x przebiega ćwierć wieku po wydarzeniach z poprzedniej gry, wobec tego niektórzy wojownicy zniknęli, a ich miejsce zajęły nowe postacie (jak chociażby Cassie Cage, córka Johny’ego i Sonyi). Co ważniejsze, każdy z zawodników występuje obecnie w paru wersjach, różniących się między sobą stosowaną strategią i charakterem walki.

The New Order to kolejna wersja popularnej serii pojedynczych kanonad. W najnowszej odsłonie Wolfensteina wcielamy się powtórnie B.J.

Czyżby ten wpis zainteresował Cię tak bardzo, że masz ochotę zapoznać się z kolejnym? To fantastycznie. Więc tu kliknij, zobacz, sprawdź (http://www.flowshop.org/collections/olej-cbd) więcej postów.

Blazkowicza, jankeskiego śmiałka wojennego. Historia gry zaczyna się jeszcze w trakcie II wojny światowej, jednak błyskawicznie przenosi się do lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. W tej alternatywnej edycji realiów hitlerowcy zwyciężyli II wojnę światową przy pomocy Wunderwaffe (niem. cudowna broń) i przechwycili kontrolę nad całym światem, rozpoczynając tytułowy śmiały cykl. Blazkowicz powtórnie chwyta za broń, by zmierzyć się ze swoimi odwiecznymi przeciwnikami. Wojna w The New Order opowiadająca o przypadkach Blazkowicza dzieje się też w rozmaitych zakątkach Europy, legendarny chwat zawitał nawet do naszego kraju. Mnóstwo oryginalnych detali pojawiło się w samej rozgrywce.

Zacznijmy od tego, że Blazkowicz może stosować urządzenia do przepoławiania obiektów, posłużyło ono kreatorom do wykonania łatwych zagadek środowiskowych. W sprawie strzelania, twórcy postawili na energię ognia, bowiem każdy z karabinów i pistoletów jest ogromny. Prócz tego The New Order wdraża układ wykorzystywania dwóch broni równolegle, chowania się za zasłonami i wykonywania wślizgów. Ukłonem w stronę imponujących edycji serii jest przymus gromadzenia apteczek z życiem i kufrów z uzbrojeniem, bez latania po mapie grający zbyt długo nie przetrwa.

The New Order kładzie nacisk na chłodniejsze wizualnie klimaty, jakim wtóruje łagodna elektroniczna ścieżka dźwiękowa. Gracz będzie zmuszony stać się fragmentem tego gniewnego świata i uskutecznić fantastyczną kontrofensywę na zbrodniczy ustrój hitlerowców. Wyłącznie gracz posiada w sobie wystarczająco bohaterstwa, by przeciwstawić się niepokonanej armii robonazistów i ogromnych superżołnierzy. Wyłącznie ty zdołasz powstrzymać Trupią Główkę i przekształcić kierunek dziejów.