W każdym roku wciąż to samo. Pory roku uciekają strasznie szybko, lecz najintensywniej ulatuje lato, zaś ciągną i dłużą się miesiące zimowe. Oczywiście, to jest nasze uczucie subiektywne, gdyż tak rzeczywiście klimat się ociepla i tak mamy dużo ciepłych okresów w roku. Wystarczy zerknąć na stare fotografie, jakie były zimy, jakie powodzie pozimowe.

Teraz częściej można przeżyć powódź letnią, a kiedyś jak już, to najczęściej właśnie po śnieżnej zimie, gdy góry śniegu zaczynały topić się. No i tak, wielu chciałoby, żeby ciągle było lato, ale nie każdy.

Wielu nie umie sobie wyobrazić roku bez zimy, bez śniegu. W pamięci maja te zimy, gdy śniegu było jak na lekarstwo, nawet w górach. Jeśli pojawią się osoby, które będą narzekać, że lato jest za krótkie, to oni mają „odchyl” w drugą stronę, potrzebują zimy stulecia. Dlaczego? (Wyjazdy z Snowmotion) Odpowiedź wydaje się mało trudna, chociaż jest prawdą, iż dla każdego człowieka znaczy to coś delikatnie odmiennego.

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

Autor: Midland
Źródło: Midland

Większość lubiących najchłodniejszą porę roku korzysta z niej aktywnie.

Czy taka publikacja okazała się dla Ciebie intrygująca? Jeśli tak, to notabene więcej zobaczysz tutaj (https://fajneobuwie.pl/), który także analizuje taką tematykę.

Jeszcze latem spogląda w katalogi, gdzie są buty do snowboardu, wiązania snowboardowe, kaski, kijki i narty, rękawiczki, kombinezony i czapki. Najczęściej używają internetu oglądając się za frazą przykładowo „buty snowboard”. Ale, są też inni, kochający czas zimowy, a nie korzystają wcale z zimowych szaleństw na nartach czy na snowboardzie. Można ich określić jako osoby preferujące chłodny klimat, śnieg i powietrze (jonizatory powietrza) arktyczne. (Wyjedź z Snowmotion) Takie osoby z pewnością odnalazłyby się w krajach chłodnych.

Bliżej im bowiem do chłodnej północy niż ciepłego Południa. Wreszcie największa grupa jak lubi śnieg to tylko przez chwilę, a najlepiej, w czasie świąt. To ludzie, którzy nie wyobrażają sobie, aby w święta lub chociażby w zimę nie było ani trochę śniegu. (Polecamy wiązania snowboardowe) Może nie przepadają, kiedy za oknem jest chłodno, ale sądzą, że to dość dziwne, jeśli w taką porę, jak zima nie spada ani gram śniegu. A Ty w jakiej jesteś grupie? A może w ogóle ten temat nie istnieje, gdyż po postu nie lubisz zimy i ten okres w roku mógłby dla Ciebie nie istnieć?