Zajęci codziennością zapominamy o tym, że jest jeszcze coś innego, coś co możemy zdefiniować mianem rzeczywistego świata, choć na innym poziomie. Mowa w tym miejscu o grach komputerowych, które w codziennym życiu, gdzie stres i niepokój odgrywają wielką rolę, potrafią trochę rozluźnić, przenieść nas do odmiennego wymiaru, choćby na chwilę. To bardzo dobra metoda na spuszczenie z tonu, „wkręcenie” się w odmienny świat, być może dzięki temu spojrzymy trochę inaczej na nasze życiowe problemy. Gdy bez przerwy się zamartwiamy zapominamy chyba po co żyjemy. A żyjemy przecież też dla samego życia, samo życie, to też wolny czas, który jesteśmy w stanie przeznaczyć na jakieś interesujące gry.

gra tauriworld

Ciekawe, to znaczy, iż nie będziemy proponować gier, w których ciągle trwa bijatyka, gdzie nie trzeba za bardzo zastanawiać się nad strategią, gdyż wystarczy intensywnie naciskać przyciski – to najkorzystniejszy sposób, żeby pokonać każdego z wrogów. Powinniśmy zastanowić się nad grą, która będzie rozwijała naszą wyobraźnię, w jakiej będziemy musieli myśleć strategicznie, budować coś czy zarządzać grupą ludzi. Idealne gry to właśnie gry strategiczne, lecz też gry o średniowieczu czy gry kosmiczne. Na zainteresowanie zapewne zasługuje Tauriworld, czyli gra, w której stwarzamy swoją rzeczywistość i naprawdę trzeba się namęczyć, żeby zrobić to właściwie.

Nie ma karty ulgowej nie ma też drogi na skróty, istotne jest po prostu nasze planowanie, liczy się myślenie.

Czy zajmują Cię tego typu zagadnienia? Jeśli tak, to jeszcze więcej (https://krevetki.pl/blog/) tego typu wpisów znajdziesz na naszej kolejnej witrynie. Zapraszamy!

To niezwykle interesująca forma spędzania czasu, gdyż poza tym, że można się zrelaksować, to dodatkowo rozwijamy swoją wyobraźnię, a także pozostałe konieczne cechy. Wiedzą o tym marketerzy wprowadzając w swoich strategiach coraz częściej tak zwaną grywalizację, czyli wprowadzanie elementów gry do życia codziennego. Poznaj dobrą ofertę: gry o tematyce kosmicznej.

gry planszowe

Autor: college.library
Źródło: http://www.flickr.com

To bardzo interesujący sposób, bo w wielu grach istnieją pewne poziomy i zadania do wykonania, za jakimi kryje się nagroda. Jest to – mówiąc bardzo dosadnie – taka technika „kija i marchewki”, ale jak udowadniają badania i obserwacje, to działa. Co więcej, jeśli już sprowadzamy to do tego poziomu to powinniśmy wiedzieć, że technika ta jest wyrafinowana i zaczyna ją stosować coraz więcej, nawet największych firm.

Nie zapominaj o tym, że masz możliwość przeczytać kolejne interesujące wpisy – trzeba zaledwie na tej stronie www (http://www.certificator.eu/en/About-Us.html) wejść w podany link.

Kto myślał, iż gry są idiotyczne, powinien odrzucić swoje myślenie.