Mundial 2014. Coś niesamowitego i niewyobrażalnego. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdążył wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut… W końcu po ciężkich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy staną na pudle? Opinie są podzielone, ale w piłce wszystko się może zdarzyć… I właśnie to jest w niej najbardziej emocjonujące. Na skutek tego, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i rodzaj swoistego spektaklu.

korki adidas

Autor: Sascha Erni, .rb
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, futbol to w naszym kraju bezustannie sport narodowy. Polscy fani piłki nożnej szybko wybaczają naszej reprezentacji ich wpadki, nadal wiernie kibicując swej drużynie. A w międzyczasie nie próżnują i zdarza się, że sami wbiegają na boiska.

Poszukujesz interesujących danych na ten temat? Bardzo dobrze się składa, gdyż pełny raport (http://www.skalnik.pl/komperdell) zawiera informacje godne zainteresowania, które są też bardzo fascynujące.

Wiejskie, miejskie i Orliki. Bo piłka nożna to nie wyłącznie zdobywane gole, lecz zdrowa rywalizacja.Atmosfera we wspomnianych klubach miejskich lub na wsiach sprzyja spotkaniom i integracji między mieszkańcami. Aby zacząć grać, nie nie jest konieczne posiadanie wielkich nakładów finansowych na ekwipunek (jak w przypadku wielu innych sportów) lub szkolenia. Przydadzą się nam dobre buty (buty nike) i chęci. A buty są najważniejsze, i to nie tylko z uwagi na wygodę, ochronę i bezpieczeństwo nóg. Rodzaj butów, ich wygląd oraz tworzywo z którego powstały ma fundamentalne odbicie na jakości naszej gry. Prawidłowo dopasowane obuwie da nam większą swobodę ruchu na trawie w konsekwencji czego poprawi celność podań i uderzeń. Buty muszą więc być przede wszystkim wygodne.

buty adidas

Autor: Sunil Soundarapandian
Źródło: http://www.flickr.com

Sukces drużyny niemieckiej? Oczywiście, długie godziny treningów a także które poniosły ich do zwycięstwa. Jeśli więc marzymy o podobnych sukcesach, musimy zainteresować się „brazylijską kolekcją”. Adidas zaprezentował niedawno kolekcję Samba Copa Mundial – unikalną stylizację butów z kipiącej kolorami linii Samba, inspirowaną gorącą Brazylią. Została ona połączona z kultową serią Copa Mundial – najlepiej sprzedającymi się butami piłkarskimi w historii. Wyprodukowane w 1982 roku, cały czas cieszą się opinią najczęściej kupowanych butów piłkarskich, zaś od tego czasu sprzedało się ponad 10 milionów par.