Na pewno wielu z was zgodzi się, że wybrać wyjątkowy prezent jest niełatwo. I wcale nie jest tak, że jak się kogoś dogłębnie poznało, rzecz ta staje się prosta. Jeśli planujesz, by osoba tobie bliska otrzymała coś zupełnie niepowtarzalnego, musisz kupić coś więcej niż towar oferowany na sklepowych półkach. Znakomitym pomysłem może okazać się wręczenie bonu na jakąś odjazdową atrakcję

.

Zwolennicy szybkich pojazdów z pewnością uradują się z bonu na niezapomnianą przygodę, jaką jest rajdowa jazda Subaru (zobacz przykład). Kierowanie samochodu tej znanej z głośnych zwycięstw marki to rewelacyjna sprawa. Jest to jednak dar dla tych osób, które mogą dobrze prowadzić auto i nie lękają się jazdy w terenowych warunkach.

Ciekawym darem może stać się wejściówka na siłownię albo innego gatunku treningi. Jak wiadomo, karta w porządnym fitness klubie to dość duży wydatek, zatem obdarowany bez wątpienia się ucieszy. Jeżeli wiesz, że osoba ci bliska chce spróbować innych odmian sportów, możesz zasponsorować jej kupon na kurs wspinaczki po ściance lub talon na kajaki.

Jeśli osoba, którą zamierzasz uradować nie choruje na lęk wysokości, daj jej talon na widowiskowy lot balonem nad jakąś piękną okolicą (oferta). Do takiego prezentu warto dołączyć też mocny sprzęt fotograficzny, by obdarowany mógł wykonać trochę odlotowych fotek z wysokości. Dużym kłopotem z takim podarunkiem jest to, że lot nie jest dostępny w wielu miejscowościach w Polsce. Możesz także zastanowić się nad przejażdżką awionetką.

Dla młodych osób fajnym upominkiem jest wykupywanie różnego gatunku kursów. Najbardziej popularnym naturalnie jest kurs jazdy autem. Możesz również pomyśleć o wykupieniu lekcji ratownictwa, programowania komputerowego albo innych, fajnych zdolności, które zaprocentują w przyszłości.

Na pewno was przekonaliśmy, że fajny podarek niekoniecznie musi być najnowszym telefonem albo tabletem. Warto zdecydować się na oryginalne dary.