pojemniki

Autor: PLAST TEAM
Źródło: PLAST TEAM
W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze dzieci zajmowały Smoby rowerki i zestawy foremek do budowanie babek z piasku. Dzieci robią się coraz starsze, a razem z nimi zmieniają się też oczekiwania dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się popularnym prezentom dla chłopców, bo w czasach wszechobecnych gier PC trzeba zaproponować im coś rzeczywiście interesującego, by odciągnąć ich od komputerów i playstation.

Doskonłym pomysłem na prezent są bez wątpienia klocki – nie tylko popularne Lego, których kolejne serie są marketingową odpowiedzią przemysłu zabawkarskiego na najnowsze hity filmowe. Po seriach Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, teraz mamy Władcę Pierścieni i Hobbita. Zamiast o tego typu seriach pomyślmy o klockach typowo konstrukcyjnych. Oprócz Lego produkują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu zabawki dostarczają nie tylko rozrywki, ale uczą logicznego myślenia i wzbogacają wyobraźnię przestrzenną. Są produkowane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo szerokim zakresie tematycznym.

Dla młodszych chłopców pouczającym towarzyszem zabawy są często dinozaury. Wielu młodych maniaków tych pradawnych gadów kolekcjonuje przez lata wszystko, co tylko się z nimi łączy, przy okazji ucząc się wielu interesujących ciekawostek o tych wymarłych gadach. Wrzucając w wyszukiwarkę hasło dinozaury zabawki, otrzymamy przegląd sklepów oferujących najróżniejsze zabawki dla wielbicieli tych stworzeń – od puzzli, poprzez zestawy małego naukowca, gumowe lub plastikowe figurki tych stworzeń, po zabawki do kąpieli, stempelki i formy do plasteliny

Dla starszych pociech świetną zabawką są samochody sterowane rc. Oprócz samochodów możemy oczywiście nabyć zdalnie sterowane łodzie, helikoptery, samoloty i czołgi. Tego typu zabawki nie są tanie, stanowią mniej lub bardziej udane kopie autentycznych aut i wykonane są z nowoczesnych materiałów.

Zajmujący temat? Zatem kliknij w ten link i doczytaj ponadto. Z pewnością zaintrygują Cię kolejne treści na ten temat. Będzie nam miło, jeśli Ci się podoba.

Niektóre modele wyprodukowane są do samodzielnego złożenia, a mówiąc ogólnie, to technologiczne cudeńka, które mogą osiągnąć prędkość od 30 do nawet 70 km/h i – w zależności od typu – poruszać się po różnym terenie. Zapewnią wiele godzin doskonałej zabawy, i to nie tylko dla małych chłopców.