Jeżeli ciężko znaleźć nam zajęcie dla naszego nadpobudliwego dziecka dobrze jest pomyśleć o nauce jazdy na rowerku. Jeśli nasze dziecko nie ma jeszcze rowerka powinniśmy udać się do sklepu i czym prędzej to zrobić. Małe dzieci bardzo szybko łąpią bakcyla jazdy na rowerze, więc im szybciej kupimy dziecku rower tym łatwiej będzie mu się nauczyć na nim jeździć.

bratz

Autor: susan402
Źródło: http://www.flickr.com
Rowerki dziecięce to sposób na spędzenie z dzieckiem czasu, oderwanie dziecka od kreskówek i pokazanie mu, że bawienie się na świeżym powietrzu jest bardzo przyjemne. Zwłaszcza, że dzisiaj rowerki dla dzieci są bardzo ładne. Wybór raczej nie będzie należał do najłatwiejszych, pamiętajmy jednak kupując maluchowi rowerek o tym, że należy od razu kupić mu kask. Nie jest istotne, czy rowerek będzie na dwóch czy czterech kółkach, najważniejsze, żeby maluch wiedział jak ważne jest bezpieczeństwo.

Lalki dla dziewczynekKiedyś królowały lalki Barbie dziś dziewczynkom przypadły do gustu lalki bratz. Bratz to zabawki, które oczarowały dziewczynki na całym świecie.

Żeby zgłębić wiedzę na przedstawiany temat obejrzyj stronę, która posiada fascynujące informacje na ten temat – wystarczy kliknąć!

To świetny prezent na urodziny dla naszej małej pociechy. Jeżeli nie mamy pomysłu, co podarować, to lalki Bratz w takim wypadku będą świetnym rozwiązaniem. Bratz to cudowny kwartet: Cloe, Sasha, Yasmin, Jade. Każda jest niepowtarzalna i każda sprawi, że dziecko (zobacz również wychowanie dziecka z zespołem aspergera) będzie uradowane. Do tego można kupić dodatkowo bajki z tymi lalkami w roli głównej i uśmiech na twarzy małego dziecka mamy gwarantowaną (tutaj pełna oferta lalek od

Wyrzutnie dla chłopców

wyrzutnia nerf

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli dziś zastanawiamy się, co sprezentować naszym dzieciom warto pomyśleć o wyrzutniach nerf. Chociaż słowo wyrzutnia nie oddaje w pełni tego, czym są te zabawki, ale tak są one nazywane. Zabawki nerf to broń, która jest bezpieczna dla bawiących się dzieci, a co najfajniejsze może wciągnąć też niejednego dorosłego. Jeżeli dziewczynka będzie zadowolona z lalki, to chłopiec na sto procent będzie zadowolony z zabawki Nerf. Możemy ustawić puste butelki i zrobić konkurs, kto lepiej wyceluje w poszczególne obiekty, albo podzielić całą rodzinę na drużyny i razem pobawić się w żołnierzy albo w to, co akurat wymyślą dzieciaki. Wyrzutnie Nerf to świetna rozrywka, która oderwie dzieci od siedzenia na kanapie i da im możliwość trochę się poruszać, a przy okazji poćwiczyć szybkość i gibkość. Poza tym możemy też, my jako rodzice, ciekawie spędzili czas razem z naszymi pociechami oddając się w pełni tym szalonym zabawom.

Źródło: http://www.krainazabawy.pl/