Regularna jazda rowerem powoduje, że będziemy dużo bardziej radośni. Jeżeli wysiłek fizyczny powoduje wiele szczęścia, zapewne będziemy sporo rzadziej skarżyli się na własne codzienne funkcjonowanie. Polska na nieszczęście jest krajem, w którym praktycznie każdy nieustannie narzeka, nic się nie podoba. Uogólnienie, ale czyż faktycznie nie pasujemy do tego opisu? Walczmy z kiepskim samopoczuciem, lecz także niepotrzebnymi kilogramami. Fakty są takie, że Rowery w każdym przypadku są ogromną pomocą. Szkoda, iż w naszym kraju nie jest jak w choćby Holandii, czyli kolarze zasadniczo nie mają łatwego dojazdu do miejsca pracy. W krajach zachodnich bardzo wielu ludzi dojeżdża właśnie rowerem do roboty.

rower

Autor: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż oczywiście i w Polsce zauważyć idzie dużą ilość rowerzystów, którzy także w drodze do roboty nie chcą się rozstawać z rowerem – . Mocno rekomendowane są zwłaszcza rowery author – na jazdę po mieście są idealne – . Może cena nie zachwyca, lecz no przynajmniej kupiony rower będzie dobrze służyć nam przez długi czas. O ile naturalnie nie zostanie ukradziony: plaga drobnej przestępczości jest niestety bolączką niemalże każdego mieszkańca globu.

To co denerwuje to na pewno brak niektórych udogodnień dla rowerzystów. Czyli przykładowo tylko niektóre przedsiębiorstwa mogą zagwarantować pracownikom prysznic. To chyba jasne: można porządnie się wypocić, a smrodek powoduje, że na terenie firmy po prostu nie da się przyjemnie funkcjonować. Także kierowcy osobówek wielce deprecjonują rowerzystów – przecież rowery 24 powinny być szanowane przez autentycznie wszystkich uczestników ruchu drogowego. Bo wszyscy płacimy podatki.

rower

Autor: Kettler
Źródło: Kettler
Jeżeli ktoś poszukuje roweru raczej na popołudnia, weekendy, urlopy, polecić można powiedzmy rowery bmx – któż powiedział, że BMX-y są tylko dla dzieciaków? W szczególności w Warszawie, ogólnie największych miastach w Polsce, zauważyć idzie starszych fanów BMX-ów.

Nie możesz się doczekać nowych ciekawych treści na ów temat? Przekazujemy Ci świetną nowinę – kliknij liczniki motocyklowe w podany link i ciesz się czytaniem.

Takie rowery są niejako naszym marzeniem, a w końcu marzenia należy spełniać własne marzenia… BMX spokojnie idzie zakupić za względnie nieduże pieniądze.