Wszystkim osobom, które poważnie pragną wymienić swój rower na nówkę trzeba powiedzieć teraz wyłącznie jedną kwestię: może Rowery to nie jakieś samochody, ale i tak należałoby odpowiednio podejść do kwestii zakupu roweru. Może porady, które za chwilę zostaną umieszczone sprawią, iż czytelnik przynajmniej częściowo da radę kupić rower, który wiernie będzie służył mu przez długi czas? Bardzo realne, choć wiadoma sprawa, że w dzisiejszych czasach niemalże wszystko jest stosunkowo krótkotrwałe. Niestety rowery nie są wyjątkiem, no takie czasy.

tandem

Autor: Medano
Źródło: Medano
Skoro panie mają zawsze pierwszeństwo, na początku postarajmy się opisać rowery damskie – czym muszą się one charakteryzować? Cóż, byłoby miło gdyby rower był elegancki z wyglądu – pod tym linkiem rowery damskie. Generalnie panie zwracają sporo większą uwagę, przynajmniej porównując do facetów na wygląd roweru. I nic w tych upodobaniach niewskazanego, zapewne każdy zgadza się z tym. Damki najczęściej są niewielkimi, ładnymi rowerkami, a więc tak to właśnie bywa z rowerami przystosowanymi do pań.

Które rowery, przynajmniej według autora tekstu są godne uwagi – w dalszym ciągu mówimy o rowerach dla kobiet. Cóż, jeżeli mowa o przedstawicielkach płci pięknej, bardzo godne większej uwagi są rowery firmy Delta. Co jak co, ale rowery delta to praktycznie całkowita gwarancja satysfakcji. Jeżeli droga Czytelniczka na szczęście nie należy do takich kobiet, które ciągle poszukują dziury w całym, najzwyczajniej lubią uskarżanie się, nie będzie mieć żadnych obiekcji.

tandem

Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalnie Delta kieruje rowery nie tylko do kobiet – panowie również bez wątpienia natrafią na coś ciekawego w ofercie tego stosunkowo rozpoznawalnego w środowisku producenta. Doskonale jeśli zarówno kobiety, jak i naturalnie panowie, będą zwracali o wiele większą uwagę na wszelakie zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa swojego roweru. Ogólnie bardzo bezpieczne rowery to takie, które są produkowane przez markę Dirt – porównaj ceny rowerów delta. Mocno odmienne są upodobania dot. rowerów, ale każdy musi przyznać jedną rzecz: rowery dirt są bardzo bezpieczne, powodują, że jesteśmy mniej narażeni na nieprzyjemne zdarzenia.