Kocki lego od dziesięcioleci są jedną z najczęściej kupowanych zabawek na świecie. Maluchy wprost kochają zabawę nimi, a w ostatnim czasie niezwykle chętnie kupowane są serie które nawiązują do najnowszych filmów dla dzieci. W praktycznie każdym sklepie z zabawkami można na półkach znaleźć przynajmniej parę opakowań z klockami, a w dużych miejscowościach są sklepy które sprzedają jedynie ten rodzaj klocków. Trudno się więc dziwić, że w pewnym momencie został wypuszczony film, którego głównymi bohaterami są postacie z klocków, a chwilę później lego przygoda gra pc, oparta dokładnie na scenariuszu tego filmu.

Klocki lego

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
W grze lego przygoda gra ps3 grający może się wcielić w postać zwyczajnego ludzika z klocków nazwanego Emmet, który w pewnej chwili odnajduje w sobie odwagę i wyobraźnię, o którą nikt go nie posądzał. Sterując ludzikiem należy rozwiązywać kolejne łamigłówki i zadania, walczyć ze złymi charakterami i poznawać coraz to nowe miejsca. Do wyboru dla graczy jest blisko sto ludzików i 15 poziomów, dzięki czemu z pewnością nie będzie to rozrywka na jeden wieczór.Po wiele gier komputerowych, dedykowanych początkowo dla dzieci, sięgają także rodzice, doceniający dobrą rozrywkę oraz zabawę. Nie inaczej jest z lego przygoda gra ps4 (sprawdź gry w naszym sklepie najciekawsze oferty), która powinna być świetną rozrywką dla wszystkich domowników. Maluchy rzecz jasna mieć będą sporo radości tworząc kolejne obiekty, szukając brakujących klocków i poznając kolejne lokacje. Z kolei rodzicom z pewnością spodoba się specyficzne poczucie humoru, a także możliwość rozgrywki w trybie multiplayer, na dzielonym na pół monitorze. Rzecz jasna jak to z obecnie wypuszczanymi grami bywa, również lego przygoda gra xbox 360 (zobacz najlepsze gry na xbox: popularne gry) została wydana na praktycznie wszystkie najbardziej popularne rodzaje sprzętów elektronicznych. W sklepach jest więc dostępna wersja na stacjonarne komputery, w dalszym ciągu cieszące się największą popularnością wśród grających, a także na różne modele konsola. Kupić ją można w większości dobrych sklepów z gra, a jej cena jest przystępna w porównaniu do możliwości które oferuje.

Opisany temat napisaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy podoba Ci się ten opis. Daj nam znać – przejdź do strony stroje mikołaja .

Na pewno powinna być kupiona przez każdego miłośnika komputerowych gier.