Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o potężnej mocy, walka ze smokiem Smaugiem. Przypomina to scenariusz niezbyt ambitnej bajki dla dzieci? A jednak przygody śmiałego Hobbita Bilbo pokochało wiele milionów ludzi na świecie. Na czym polega fenomen Hobbita?

Klocki Lego Hobbit

Autor: KlockidlaCiebie
Źródło: http://www.klockidlaciebie.pl
Zawsze, imponowała nam wielobarwność charakterów bohaterów tolkienowskich powieści. Bilbo Baggins jest wszak idealnym tego przykładem. Na początku historii jest zadowolonym ze swego życia Hobbitem i…tchórzem.

Ten artykuł jest dla Ciebie atrakcyjny? Jeśli tak to, przejrzyj również podobne witryny (http://www.dentistree.pl/#our-doctors), które posiadają dane na opisywany temat.

Jego dalsze losy powodują, że w Bilbo zachodzi przemiana, fascynuje nas ta postać! Szczególnie mały Hobbit zafascynował firmę Lego, za której pośrednictwem możemy przenieść się w krainę Śródziemia.

Większość rodziców narzeka, że dzisiejsza młodzież spędza całe dnie na bezmyślnym marnowaniu czasu przed ekranem monitora. Powinniśmy wiedzieć jednak, iż są też na rynku gry pozwalające na rozwój wyobraźni, analitycznego myślenia czy umiejętności podejmowania szybkich, acz trafnych decyzji. Ta gra to Lego Hobbit, w której Bilbo pomaga krasnoludom w odzyskaniu ich królestwa. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak może tego dokonać, jakie postaci staną na jego drodze i jakie przeciwności losu go czekają podczas tej przygody to zapraszamy do gry. Szczególnie, że akcja tak szybko przenosi się z miejsca na miejsce, że częste zmiany scenerii skutecznie angażują w to co się dzieje na ekranie.

Dlatego jeśli aura nie zachęca nas do wyjścia z domu możemy zapomnieć o nudzie. Dzięki grze Lego Hobbit przeniesiemy się w świat fantazji, wyobraźni, gdzie wszystko dzieje się według naszych pomysłów.
Klocki natomiast, zadowolą nieco młodszych fanów tolkienowskiej sagi. Zabawa nimi pomaga kształtować wyobraźnię przestrzenną i zabiera małych podróżników w świat magii i tajemnic.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie pasjonujący, to zobacz także na pomocne artykuły (https://kidshits.pl/), które mają ciekawe informacje – niewątpliwie Cię wciągną kompletnie!

Szukając zabawek dla swoich dzieci pamiętajmy, że wbrew pozorom podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w dalszym życiu. Z tego względu zezwólmy dzieciom wprowadzić do naszego życia trochę bałaganu w postaci klocków na dywanie.

Klocki mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w doświadczaniu świata: w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Miejmy pewność, że zabawki, których jedynym najważniejszym atutem jest to, iż są ładne w nadchodzących dniach wylądują w kącie.