Wielu z nas pamięta jeszcze sprzedawane na bazarach konsolki z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami, na jakich grywała cała Polska. Młodsi i starsi mogli całymi godzinami łapać kulki albo przestawiać klocki. Obecnie możliwości grania są wiele razy większe, a producenci bez przerwy projektują nowe urządzenia które mają dać jak najwięcej zabawy oraz rozrywki.

PS Vita

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Nie inaczej rzecz się ma z firmą sony, której wypuszczona kilka lat temu konsola PS Vita do dnia dzisiejszego, mimo ogromnej konkurencji ze strony smartfonów oraz tabletów, cieszy się dużym zainteresowaniem. Jako mobilny sprzęt do gry konsola ta może zaoferować rzeczywiście dużo. Posiada rewelacyjny ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, a także coś zupełnie nowego, to znaczy dotykowy tylny panel. Takiego rozwiązania do tej pory nikt nie stosował, a to co zaproponowali inżynierowie Sony wynosi jakość grania na nowy poziom. Tylnym fragmentem urządzenia sterować można analogicznie jak palcami na ekranie dotykowym, dzięki czemu dostaje się urządzenie z możliwością grania w trzecim wymiarze.

Nie zapomniano również o tym, co najbardziej istotne, czyli o graczach. Dla nich oferowana jest pełna paleta różnych gier. Mamy więc wspaniałe graficznie i bardzo dopracowane PS Vita gry platformowe, w które zagrać można w autobusie czy podczas przerwy w szkole. Jeżeli ktoś lubi sport, lecz nie ma możliwości lub czasu żeby go uprawiać, to gry sportowe ps vita będą dla niego świetnym rozwiązaniem. Lecz na tej konsolce, mimo że ma ona niewielkie rozmiary, można także pograć w dłuższe gry. W dystrybucji są więc gry przygodowe ps vita (zobacz najnowsze propozycje w korzystnych cenach – dobre gry sportowe na PS Vita), w tym również wszystkie pozycje, które są znane z komputerów PC, a które dostarczają graczom niespotykanych wrażeń. No i na koniec wielbiciele gier strategicznych również znajdą sporo tytułów na swoje potrzeby.

Jeżeli opublikowany tu materiał jest według Ciebie absorbujący, to bez wahania przeczytaj też uwagi z serwisu (www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-latino-solo/) – one również są warte Twojego zainteresowania.

Co prawda gry przygodowe PS Vita nie nadają się na granie w krótkich przerwach, lecz konsola sony posiada takie parametry, ze bez żadnych problemów można grać na niej długie godziny, bez żadnego zmęczenia. Widać więc, że w zasadzie każdy gracz coś dla siebie może znaleźć na tym urządzeniu, jeżeli dodamy do tego duże możliwości nawiązywania połączeń z resztą użytkowników, to można zastanowić się dobrze nad kupnem tego sprzętu.