Tak, udało się, myślisz bardzo donośnie, ponieważ wszyscy ludzie spoglądają na ciebie z zaskoczeniem. Nie przejmujesz się, gdyż twoje uczucia tryskają jak gorąca para i chcą teraz być tam, gdzie będziesz za kilka dni. Tak, jedziesz na własny wymarzony festiwal, zobaczysz tam swych ulubionych artystów, zapoznasz ludzi, którzy czują to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Kartę wstępu mocno trzymasz w garści, nie możesz go wszak stracić. Pociąg jest również już „zaklepany”, pozostaje jedynie czekać i słuchać grup, które wkrótce usłyszysz na żywo. Wszystko jest cudownie, myślisz, lecz po chwili nadchodzi powątpiewanie, ponieważ właśnie dociera do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego wyposażenia.

Jeśli chcesz być na bieżąco w owym zagadnieniu, to przyda Ci się aktualna publikacja (http://www.solon.com.pl/galeria.html). Poczytasz o niej pod wskazanym tutaj linkiem. A jeśli będziesz posiadał wątpliwości, chętnie na nie odpiszemy!

Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (łańcuchy rock), podobnie nie masz w swoich zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te zaległości.

Witasz się z kolegą, który również wyjeżdża na festiwal. Oboje wymieniacie ze sobą oczekiwania, nie możecie się uciszyć, tak jesteście rozemocjonowani. Raptownie twój towarzysz rzuca, że wszystko byłoby okej, lecz nie zdążył zakupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (naklejki rap), właściwie to obojętnie, bo słucha wszystkiego, co dobre, z dowolnego rodzaju, ale preferowałby posiadać chociaż jedną stosowną naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz własnego kumpla i wspominasz jemu o własnych brakach w asortymencie. Wspólnie docieracie do wniosku, iż należałoby to dopracować. Tak samo przydałoby się dodatkowo przecież nabyć rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, wspólnie wpadacie na ten pomysł i zaraz zapisujecie to na kartce, żeby przypadkowo nie zapomnieć.

I teraz jednakże miast lecieć do sklepu (lub wręcz jechać, bo mieszkasz przecież w małym mieście, gdzie nie ma takich miejsc) zaglądasz do Internetu, porównujesz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, że ubiłeś jeszcze lepszy interes, ponieważ nie zapłacisz za opłatę wysyłki! Myślisz, iż wszystko układa się po twojej myśli.

Czy ten temat okazał się dla Ciebie fascynujący? To bardzo dobrze, gdyż gdy wejdziesz tutaj, przeczytasz pożyteczne informacje (sklepkujonek.pl/), które Cię z pewnością zaintrygują.

I tak w istocie jest. A parę dni dalej dodatkowo się dowiadujesz, że twoja ulubiona przyjaciółka również jedzie! No, to będzie impreza!