Klocki lego to nie tylko budowanie, czego się chce, co tylko jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, klocki lego to serie, które nakierowują nas na to, co zbudować i o co walczyć, do takich serii należą między innymi klocki lego castle. Fortece, które trzeba bronić przed smokami, księżniczki zamknięte w wieży, rycerze z mieczami, to niesamowita akcja, którą daje się wydobyć z klocków. Niektórym ludziom wydaje się, że z klocków lego się wyrasta i trzeba im głośno powiedzieć, że są w błędzie. Wszyscy bez względu na wiek, jeżeli skończył sześć lat – dolna granica jest określona ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych, na pewno będzie się doskonale bawił układając klocki lego.

klocki

Autor: Marco Hazard – Некромант
Źródło: http://www.flickr.com
DOBRY POMYSŁ NA PREZENT

Kiedy nie wiemy, co kupić naszym pociechom na prezent a w dodatku jesteśmy rodzicami trójki dzieci w różnym wieku możemy mieć naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Kupowanie ośmioletniej dziewczynce kolejnej lalki, którą rzuci w kąt, albo samochodów, którymi chłopcy pobawią się dwa dni i też odejdą w zapomnienie to strata pieniędzy. Jeśli takie dylematy nie są nam obce warto wziąć pod uwagę zakup klocków lego. Jeżeli mamy i córkę i synka, wtedy na pewno świetnym prezentem będą klocki lego castle.

Jeżeli masz chęć poznać dane na przedstawiany wątek, to odsyłam do linka (http://www.pischool.pl/podstrona/20/) gdzie odnajdziesz wiele ciekawych danych, które szczegółowo opisują zagadnienie.

Dzieci będą musiały razem stworzyć zamek, chronić, albo ratować księżniczkę. Razem na pewno dadzą radę wygrać ze smokami.

Klocki lego

Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com

W dodatku, jeśli będziemy mieli chęć sami będziemy mogli dołączyć do dzieci i się z nimi pobawić. Wspólne układanie klocków lego to naprawdę fajna zabawa. W dodatku możemy kupować dzieciom, co jakiś czas inne serie klocków lego.

Chcesz odszukać inne tego typu artykuły? Jeżeli tak, ta wskazówka z witryny (https://kidshits.pl/) jest godna uwagi, ponieważ dotyczy analogicznej tematyki.

Dzieci będą mogły rozwijać swoją wyobraźnie łącząc różne historie, ale też będą stale poprawiały swoje zdolności manualne. Klocki lego to prezent, który będzie przez długi czas w centrum uwagi i chłopców i dziewczynek. Nieważne czy to z okazji urodzin czy na Boże Narodzenie dobrze pomyśleć nad zakupem tego typu zabawki, zamiast wydawać pieniądze na zabawki, które raczej dziecka nie rozwijają i którymi nawet nie będzie pociecha zbyt długo zainteresowana. Kupowanie następnej bajki na DVD też nie należy do najlepszych pomysłów. Powinniśmy zadbać o to, by dziecko trochę oderwało się od szklanego ekranu i zaczęło bawić się z wyobraźnią. Klocki lego to dobry sposób na ciekawe spędzenie kilku godzin

.