Grupa Furbych jest lubiana od 1998 roku, kiedy to na rynku ukazał się pierwszy reprezentant tej grupy. To zabawka przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze globalnych wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie dystrybucji zabawek dla dzieci. Furby to przykład tak zwanych zabawek interaktywnych, to znaczy takich na których zachowanie maluchy posiadają główny wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą

Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Tę małą rodzinkę stworzono w tym celu, aby nauczyć dzieci odpowiedzialności za pomocą opieki nad zabawką a przy okazji kreowaniem jego osobowości. Furby wspiera naukę mówienia, potęguje wenę twórczą oraz pomysłowość. Każdy z osobna Furby bowiem bezpośrednio po zakupie mówi we własnej gwarze, funkcją dziecka jest nauczenie go języka polskiego. Każdy zwierzak staje się jak jego nabywca – dziecko więc ma świadomość, że należy Furbiego w odpowiedni sposób traktować, aby zwierzak odwdzięczył się tym samym.

Jednym z najbardziej popularnych członków grupy Furby stał się produkt o nazwie Hasbro – Furby – Irokez Cool Szary – 39834 A3125 Pl (). Furby – bo tak nazywa się stworek – jest w stanie wnieść radość każdemu dziecku. Jest chętny do konwersacji, nabywania wiedzy, tulenia się i konsumpcji smakołyków.

Jego tak samo skorym do bawienia oraz harcy bratem jest zabawka Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. Równie elokwentny i bezpośredni – polepszy klimat na każdym dziecięcym przyjęciu – ponieważ jego ulubione zajęcie to zaśmiewać się i dużo tańczyć.

Przedstawicielką płci żeńskiej tej zabawnej grupy jest Hasbro Furby Party Rockers – Różowy Loveby A3190 A3187, zabawka bardzo miła oraz rozhulana przy muzyce. Przyniesie zadowolenie na buzię każdego malucha.

Pragniemy pokazać Ci kolejny tekst na analogiczny temat. Liczymy na to, że Ci się spodoba. Wejdź w link – w nim oczekuje na Ciebie interesujące zagadnienie (https://zabawekczas.pl/produkty/figurki,2,1647).

Ostatni stworek z tej roztańczonej rodziny to Hasbro – Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150. Ten zabawny stworek z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Kocha się bawić i zajadać się łakociami. Sprawiając pieczę nad tym stworkiem pociecha jest w stanie nauczyć się niebywałej obowiązkowości. O Furbiego należy bowiem troszczyć, aby także on charakteryzował się wspaniałym humorem.