Superbohaterowie to postacie ukochane przez każdego malucha, które nigdy się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się maluchy na całym świecie już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w najbliższym czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła kultowa firma Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów – chociażby grupy Avengers. Na dodatek, zestawy lego super heroes odnoszą się też do innych popularnych postaci. Maluch może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego zaciętym wrogiem, Jokerem. Wybór jest bardzo szeroki.
Klocki Lego z serii Super Heroes są znakomitą zabawką.

konstrukcje z klocków lego

Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, przed zakupem należy zapoznać się z zaleceniami marki na temat odpowiedniego wieku dziecka. Produkty dla siedmiolatka nie będą korzystne dla dziecka młodszego, gdyż może sobie ono nie poradzić z ich ułożeniem. Zestawy mają poza tym jedną istotną zaletę – bawić się nim może kilkoro dzieci, tym samym naturalnie uczą się pracy w grupach. Ponadto, układanie takich klocków jest świetną okazją, żeby rodzic spędził więcej czasu z własną pociechą.

Czyżby na tej stronie www (https://sentiell.pl/pol_m_BIZUTERIA_Bizuteria-srebrna-pr-925_Medaliki-157.html) coś Cię zaciekawiło? Masz ochotę poznać więcej szczegółów na ten temat? Nie ma sprawy. Trzeba tylko kliknąć w podany link.

Dość często także dla osób dorosłych jest to faktycznie doskonała zabawa, zwłaszcza że z reguły podczas ich dzieciństwa takie klocki istniały jedynie w sferze marzeń.

Układanie klocków kształtuje wyobraźnie, uczy logicznego myślenia oraz co najważniejsze cierpliwości, jakiej dzieci często nie posiadają. Jest to odpowiednia alternatywa dla powszechnych gier komputerowych, które współcześnie charakteryzują się tak dużą popularnością wśród maluchów. Warto zapytać dziecko, jakiego bohatera lubi najbardziej oraz zakupić pasujący zestaw. Dzięki temu będzie się miało pewność, że nie zostanie on przez malucha odrzucony na bok. Zestawy Lego są bezpieczne i wspomagają rozwój dziecka.

Na dodatek, asortyment w ramach serii jest naprawdę zróżnicowany, więc niezależnie od indywidualnych upodobań malucha, na pewno odszuka się zestaw, który je spełni i będzie dla niego interesującą przygodą. Sam motyw super bohaterów jest idealny dla dzieci, ponieważ każdy z nich, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, mają własną ulubioną postać.