Nowatorskie zastosowania kamer o których nie miałeś wyobrażenia

Zakamuflowana kamera DV Pen to kamera, która zapewnia znaczące bezpieczeństwo użycia. Poprzez założenie jej w długopisie, który możemy mieć stale przy sobie czy pozostawić w mieszkaniu. Kolejny nowomodny sprzęt to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na użyteczną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki doskonałym parametrom a także aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

GoPro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszy nowomodny sprzęt , którym jest długopis z kamerą ma zintegrowaną szpiegowską mini kamerę . Zezwala ona na baczną rejestrację otoczenia z ogromnie słuszną rozdzielczością, generując klarowny obraz. Rejestrowane są również tony z otoczenia, co zezwala na zebranie dokumentu mobbingu, udowodnienia oszustwa, lub nagranie bieżącego spotkania w sposób niezwykle dyskretny.

Wbudowana pamięć o objętości 4GB pozwoli na wolne nagranie spotkania a czas pracy przyrządu waha się od 1 do 1,5 godziny. Porozumiewanie się z komputerem za wsparciem interfejsu USB pomoże bezproblemowo zgrać i oglądać filmy i fotografie. Drugi tymczasem nowy aparat to dzisiejsza kamera sportowa wodoodporna o niewielkich rozmiarach, jaka pozwala na użyteczną i uważną rejestrację otoczenia, dzięki znakomitym parametrom a także aktywacji nagrywania tonem wykrytym w otoczeniu.

Najlepszy komponent przyrządu, czyli matryca notuje obraz dużej jakości, spokojny i ewidentny. kamera samochodowa (kamera cofania audi) Carcam P5000 nadaje się też do rejestracji obrazu w warunkach nieodpowiedniego oświetlenia. Mini kamera sportowa rejestruje również tony otoczenia za wsparciem wbudowanego, precyzyjnego mikrofonu.

GoPro

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Dane w postaci plików AVI notowane są na zamiennych kartach microSD i po przekopiowaniu ich na notebooka można je obejrzeć na dowolnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas protokołowania przy naładowanych akumulatorach trwa około godzinę, co zezwoli na wolne nagranie spotkania czy rozmowy.

Produkt, jakim jest długopis z kamerą promowany jest odbiorcom poszukującym należytego sprzętu szpiegowskiego, potajemnie ukrytego w długopisie, który dostępny jest w osiągalnej cenie. Bezproblemowa do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to idealne rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania istotnej konwersacji, nabycia dowodu czy nagrania filmu z eskapady rowerowej.

, , , , ,

Related posts

Piłka do grania w nogę firmy adidas oraz torby adidas

Gdy zaczynamy treningi nie myślimy o niesamowitych ubraniach sportowych, skupiamy się na tym, żeby zrobić trening w jak najlepszy sposób. To jest najważniejsze, zrobić trening, zrobić więcej niż poprzedniego dnia. Nie jest to proste zadanie, bo nie za każdym razem posiadamy predyspozycje do konkretnego sportu. Jednak prawda jest taka, że jeśli mowa o piłce nożnej to niemalże każdy chłopiec, a i trochę dziewczynek chodzi pograć w piłkę.

Jak może wyglądać wyposażenie profesjonalnego bramkarza?

Nie do dzisiaj wiadomo, że piłka nożna niewątpliwie jest jednym ze sportów, który w dniu nowoczesnym budzi dość wiele emocji. Wielu z nas rzecz jasna jest wiernymi kibicami i z dnia na dzień śledzi poczynania polskiej drużyny piłkarskiej. Niemniej pomimo tego nasze działanie w tym temacie w rzeczy samej nie ogranicza się wyłącznie do biernego oglądania. Pewna część naszego społeczeństwa wykazuje relatywnie ambitne plany, przez co w szeregu przypadków decyduje się na uprawianie piłki nożnej w miejscowym klubie. Praktyka sportowa klarownie pokazuje, że najważniejszym elementem, który może mieć fundamentalny wpływ na przebieg naszej kariery jest wybór pozycji, na której zamierzamy grać. W ostatnim czasie ogromnie popularna stała się pozycja bramkarza, która po wielokroć wybierana jest przez początkujących sympatyków piłki nożnej.

Wakacje nad naszym morzem – domki wypoczynkowe w Rowach

Okres urlopów jest dla licznych osób bardzo ważny i wiąże się z długimi przygotowaniami. W pierwszej kolejności jest wybór oferty i lokalizacji, następnie cała logistyka związana z dojazdem i wreszcie poszukiwanie zabaw w okolicy.

Organizujesz letni wypoczynek? Udaj się nad Bałtyckie wybrzeże

Obecnie wielu rodaków ma bardzo wiele różnych alternatyw spędzania urlopu. Można podróżować po całej Europie, korzystając z propozycji niedrogich linii lotniczych. Mało tego, można również, w całkiem atrakcyjnych cenach, nabyć bilety do dalekich krajów, takich jak Australia lub Argentyna.

Kimona z gwarancją satysfakcji

Egzystujemy w czasach skrajności. Z jednej strony jeszcze nigdy wcześniej ludzie nie stali przed taką wielką sumą możliwych do zrealizowania wyborów. Ludzie są całkowicie wolni i w zasadzie jedyne ograniczenie to stan konta w banku. Szansa robienia tylu zapierających dech w piersiach rzeczy pociąga za sobą nieoczekiwaną zależność - im mamy szerszy wybór, tym bardziej prawdopodobne, że nie wybierzemy nic.

Koszulki do biegania – nowy trend czy już standard?

Siedzący tryb życia, długie godziny pracy przy komputerze, bezsenność. I ten stres – żeby szybciej, lepiej, więcej. Dzisiejszy tryb życia może przyprawić o bóle głowy i palpitacje serca. Jest jednak skuteczny sposób, który może zniwelować wszystkie bóle – sport.

Latest posts

Gdzie szukać tanich i jednocześnie interesujących zabawek dla dzieci?

Posiadanie dzieci to nie jedynie duża radość i przyjemność, ale również duży obowiązek. O dziecko musimy troszczyć się nieustannie, w szczególności jeżeli nie jest ono jeszcze samodzielne. Utrzymanie dziecka też kosztuje, musimy liczyć się z wieloma różnymi wydatkami na pokarm, ubranka dla dziecka, oraz także na zabawki.

Gry imprezowe radują się wielkim powodzeniem

Czy powiemy jak sobie uprzyjemnić czas?
Znacznie częściej można się spotkać z tym, że przyjaciele w czasie widzenia się nie tylko siedzą oraz dyskutują, ale także wyszukują fajne rozrywki, które dostarczą sporo śmiechu, lecz również wymagają pomyślenia. Przez to właśnie w porze, gdy wydawało się, że komputery zastąpią planszówki, jest tak, że te na nowo wracają do łask oraz proponują interesujące gry, które kiedyś nie były znane.

Buty adidas superstar możemy ubierać codziennie

Trzeba przyrównać różne oferty. Jeżeli namyślamy się które buty będą dla nas najlepsze, to musimy uważnie sprawdzić, które typy butów oferują nam najbardziej znani ich producenci.

Nabywamy lepszy komputer

Wybór komputerów dla twojej organizacji to ważna decyzja. Właściwy wybór sprzętu decyduje o jakości i prędkości pracy firmy. No i naturalnie może mieć poważne skutki dla budżetu przedsiębiorstwa. Przeczytaj na co kierować uwagę kupując komputer.

Piłka do grania w nogę firmy adidas oraz torby adidas

Gdy zaczynamy treningi nie myślimy o niesamowitych ubraniach sportowych, skupiamy się na tym, żeby zrobić trening w jak najlepszy sposób. To jest najważniejsze, zrobić trening, zrobić więcej niż poprzedniego dnia. Nie jest to proste zadanie, bo nie za każdym razem posiadamy predyspozycje do konkretnego sportu. Jednak prawda jest taka, że jeśli mowa o piłce nożnej to niemalże każdy chłopiec, a i trochę dziewczynek chodzi pograć w piłkę.

Chcesz kupić ciekawe gry? Sprawdź nasze propozycje!

Jesteś graczem i szukasz czegoś nieprzeciętnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są odtwórcze. Mamy dla ciebie interesujące propozycje, które zapewne zyskają twoje uznanie. Już wielka ilość graczy na całym świecie zgodnie twierdzi, że są to wyjątkowe gry. Teraz na ciebie kolej.