Jaki rodzaj gier na PS Vita przetestować

Wielu z nas pamięta jeszcze sprzedawane na bazarach konsolki z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami, na jakich grywała cała Polska. Młodsi i starsi mogli całymi godzinami łapać kulki albo przestawiać klocki. Obecnie możliwości grania są wiele razy większe, a producenci bez przerwy projektują nowe urządzenia które mają dać jak najwięcej zabawy oraz rozrywki.

PS Vita

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Nie inaczej rzecz się ma z firmą sony, której wypuszczona kilka lat temu konsola PS Vita do dnia dzisiejszego, mimo ogromnej konkurencji ze strony smartfonów oraz tabletów, cieszy się dużym zainteresowaniem. Jako mobilny sprzęt do gry konsola ta może zaoferować rzeczywiście dużo. Posiada rewelacyjny ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, a także coś zupełnie nowego, to znaczy dotykowy tylny panel. Takiego rozwiązania do tej pory nikt nie stosował, a to co zaproponowali inżynierowie Sony wynosi jakość grania na nowy poziom. Tylnym fragmentem urządzenia sterować można analogicznie jak palcami na ekranie dotykowym, dzięki czemu dostaje się urządzenie z możliwością grania w trzecim wymiarze.

Nie zapomniano również o tym, co najbardziej istotne, czyli o graczach. Dla nich oferowana jest pełna paleta różnych gier. Mamy więc wspaniałe graficznie i bardzo dopracowane PS Vita gry platformowe, w które zagrać można w autobusie czy podczas przerwy w szkole. Jeżeli ktoś lubi sport, lecz nie ma możliwości lub czasu żeby go uprawiać, to gry sportowe ps vita będą dla niego świetnym rozwiązaniem. Lecz na tej konsolce, mimo że ma ona niewielkie rozmiary, można także pograć w dłuższe gry. W dystrybucji są więc gry przygodowe ps vita (zobacz najnowsze propozycje w korzystnych cenach – dobre gry sportowe na PS Vita), w tym również wszystkie pozycje, które są znane z komputerów PC, a które dostarczają graczom niespotykanych wrażeń. No i na koniec wielbiciele gier strategicznych również znajdą sporo tytułów na swoje potrzeby.

Jeżeli opublikowany tu materiał jest według Ciebie absorbujący, to bez wahania przeczytaj też uwagi z serwisu (www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-latino-solo/) – one również są warte Twojego zainteresowania.

Co prawda gry przygodowe PS Vita nie nadają się na granie w krótkich przerwach, lecz konsola sony posiada takie parametry, ze bez żadnych problemów można grać na niej długie godziny, bez żadnego zmęczenia. Widać więc, że w zasadzie każdy gracz coś dla siebie może znaleźć na tym urządzeniu, jeżeli dodamy do tego duże możliwości nawiązywania połączeń z resztą użytkowników, to można zastanowić się dobrze nad kupnem tego sprzętu.

, , , ,

Related posts

Czemu można pozwalać dzieciom grać na komputerze?

Niemało rodziców ma wątpliwości, czy ich dzieci powinny grać w gry na komputerze, czy też zupełnie zabronić im tej aktywności. Na to zagadnienie nie ma jasnej odpowiedzi, bowiem bardzo wiele zależy od tego, jakie gry najczęściej wybiera nasz podopieczny oraz czy poszczególna gra jest dopasowana do jego wieku itp.

Trudna sztuka kolekcjonowania rzeczy. Czy również coś zbierasz, jaką przyjemność Ci to daje?

Kolekcjonerstwo to dyscyplina jedynie dla wytrwałych. Na pewno zgodzi się z tym każdy kolekcjoner, który ma swojego pozytywnego (większego, czy mniejszego) „bzika” na punkcie jakiejś wyjątkowej dla niego sprawy. Nie jest to łatwy proces, bo trzeba konsekwencji i uporu, a co więcej, potrzeba na to niemałych pieniędzy. I tu też poniektórzy nawet wbrew najszczerszych chęci, muszą oni zrezygnować.

Niezapomniane imieniny

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Ciągle krąży powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Najczęściej w tym momencie mamy już dość duże dzieci, odpowiednią pracę i swoje miejsce na ziemi. Albo zupełnie inaczej - podejmujemy decyzję, że właśnie teraz warto się ustatkować. Warto te urodziny podkreślić w szczególny sposób.

Dobry ubiór gwarancją lepszego samopoczucia oraz doskonałej samooceny

Nasz ubiór mówi o nas nadzwyczaj wiele, w związku z tym większość ludzi przykłada szczególną wagę do tego, w jaki sposób się ubiera. Mimo tego, iż to wnętrze człowieka jest najistotniejsze, natomiast nie jego image, to nie wolno zaprzeczyć, iż wyborne pierwsze wrażenie robi się na innych dzięki trafnemu wyglądowi a nie miłej osobowości. Każdy z nas ma obowiązek więc zwracać uwagę na to w jaki sposób się ubiera i w jaki sposób wygląda.

Jakie są odmiany gier na ps vita

Mimo tego, że smartfony oraz tablety zyskują coraz większą popularność, to niewielkie konsole cały czas mają stałe grono zwolenników. Tak naprawdę konsole są znacznie wygodniejsze do grania, niż sprzęty które posiadają jedynie dotykowy ekran. Przykładowo jedna z ostatnio zaoferowanych do dystrybucji konsol, czyli sony PS Vita to niewielkie, ale bardzo praktyczne urządzenie, które zadowolić może najbardziej nawet wymagających miłośników grania. Ekran z pięciocalową przekątną to obecnie standard pośród przenośnych sprzętów.

Latest posts

Każdy uczeń potrzebuje zestawu artykułów papierniczych, tak aby w pełni mógł realizować się na każdych zajęciach

W obecnych czasach pociechy mają tak naprawdę wszystko, nowatorskie telefony komórkowe, pecety i telewizory. Starszym ludziom tego typu przedmioty się nawet nie marzyły, najczęściej posiadali oni jedną lub dwie zabawki, którymi musieli bawić się przez cały czas. Nie mówiąc już o tym, iż ich plecaki do szkoły zwykle były po starszym rodzeństwie, zeszyty były blade i nieładne.

Czemu można pozwalać dzieciom grać na komputerze?

Niemało rodziców ma wątpliwości, czy ich dzieci powinny grać w gry na komputerze, czy też zupełnie zabronić im tej aktywności. Na to zagadnienie nie ma jasnej odpowiedzi, bowiem bardzo wiele zależy od tego, jakie gry najczęściej wybiera nasz podopieczny oraz czy poszczególna gra jest dopasowana do jego wieku itp.

Zajęcie dla pociech młodszych i starszych

Często zastanawiamy się, jak zagospodarować dzieciom wolne chwile. Nie jest łatwo znaleźć zajęcie dla naszych pociech. Trzeba czasem trochę się napocić, żeby nasze dziecko rzeczywiście było zadowolone.

Upominek idealny dla malucha – zestawy Lego

Asortyment zabawek dla pociech jest dziś na rynku naprawdę bardzo bogaty. To do obowiązków rodziców należy wybór odpowiedniego produktu, jaki będzie dzieciom dawał wystarczającą ilość rozrywki oraz sprawiał, że będą się w dodatku doskonale rozwijały. Interesującym podarunkiem są osławione na całym świecie klocki Lego, jakie mimo że są obecne w sklepach już od bardzo dawna, nadal odznaczają się niesłabnącą popularnością. Dziś jednakże można kupić zestawy dla dzieci w określonym wieku i o różnej tematyce, jak na przykład zestawy lego galaxy squad. Dlaczego należy decydować się na wyroby marki Lego?

Kupujemy idealny prezent – w jaki sposób radzić sobie z tą sztuką?

Urodziny, czy różne święta takie jak Boże Narodzenie czy Święto Wielkiej Nocy to idealne okazje, aby sprawić naszym najbliższym przyjemność w formie prezentu. W okresach świąt w sieci, czy magazynach powstają specjalne listy, które podpowiadają nam co możemy kupić, aby ucieszyć chłopaka, żonę, czy dziecko. Kupowanie prezentu to wbrew pozorom, niezwykle trudne wyzwanie, bowiem czasami trudno jest przewidzieć co tak naprawdę ucieszy osobę, która ma zostać obdarowana prezentem. Nierzadko też poszukiwanie prezentu staje się prawdziwą zmorą.